Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

В яких продуктах містяться антиоксиданти?

В яких продуктах містяться антиоксиданти?

«Мы есть то, что мы едим» - утверждал Гиппократ. И был прав. Мы не чувствуем процессы, которые происходят внутри нас, но функционирование всех органов напрямую зависит от того, что мы съели. Представьте, что вы идете по красивому саду, а под ногами у вас мусор. Через время, если его не убрать, он начнет разлагаться и проникать в почву, что в свою очередь приведет к гибели сада. Потому что почва – источник питания всей растительности в саду. Наш организм – как сад. И его здоровье определяется тем, бросаем мы в него мусор или нет.

Антиоксидантний захист організму – це вживання в їжу продуктів, які пригнічують дію вільних радикалів. Наприклад, що містять вітамін С (яблука, лимони, гранати, смородина, виноград), а також горіхи і квасоля.

В принципі, антиоксиданти виробляються самим організмом, і вільні радикали – це очевидний результат його життєдіяльності. Але проблема в тому, що якщо харчуватися жирним і солодким, палити, вести пасивний спосіб життя, вільних радикалів стає стільки, що організм не здатний з ними справлятися. І їх дія стає руйнівним. Це – головна причина розвитку раку.

Продукти, що знижують ризик розвитку раку – ті, що містять глюкозинолати. До них відносяться всі овочі сімейства хрестоцвітих:

  • капуста (білокачанна, цвітна, брюссельська),
  • редька,
  • брокколі.

Навіть якщо ми кілограмами будемо їсти капусту, ми не знаємо, з'їмо ми достатня кількість, щоб вплив антиоксидантів було максимальним. Сьогодні є перевірений спосіб профілактики новоутвореньантиоксиданти в таблетках або вітамінно-мінеральні комплекси антиоксидантів.

Як вітаміни і бади для дорослих працюють?

Досить випити одну капсулу ExPress Essentials в день, щоб в організмі з'явилася система антиоксидантного захисту, оскільки вона багата лютеїном, клітковиною, вітамінами Е і С, фолієвою кислотою і фітонутрієнтами.

Біологічно активна добавка до їжі Експрес Эсеншиалс однозначно вам підійде, якщо ви шукаєте відповіді на такі питання:

  • Що знижує ризик розвитку раку і гормонозалежних новоутворень (мастопатії)?
  • Чим зняти інтоксикацію організму після ліків, алкоголю і при шкідливому виробництві?
  • Як стимулювати натуральні процеси детоксикації при незбалансованій дієті і алергії?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner