Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Розторопша на сторожі нашої печінки

Розторопша на сторожі нашої печінки

Збалансоване харчування-це не тільки запорука прекрасного зовнішнього вигляду, від його якості залежить і внутрішнє самопочуття. Здорові компоненти їжі здатні попередити захворювання, зберегти здоров'я і забезпечити довголіття. Згубний вплив навколишнього середовища на людину зустрічається повсюдно, як у побуті, так і на роботі. Це несе серйозну загрозу здоров'ю всього організму, хоча б тому, що порушується структура клітини, що веде до виникнення мутацій. Саме тому особливо важливо стежити за гармонійним функціонуванням печінки-органу, який пригнічує токсичні речовини. І для цього природа забезпечила нас цілою аптечкою рослинних лікарських засобів, серед яких, відмінні захисні властивості печінки демонструє розторопша.

Розторопшу, яка відноситься до класу раститетельных гепатопротекторів, також називають молочний чортополох. Медицина звертається за допомогою до коморою корисних речовин плодів розторопші вже більше 2 тисяч років. Відомо, що коли-то плоди рослини називали «плоди святої Марії», однак не відомо чому. Найцінніше становить розторопші-сиимарин, який в свою чергу, складається з силибинина, силилианина і силикристина. Силибинина відрізняється від інших флавоноїдів більшою активністю. Силібінін вважається потужним антиоксидантів, який здатний блокувати токсичні речовини, що запобігає їх потрапляння у внутрішнє середовище печінки. Але головне, силібінін зв'язує вільні радикали, не дозволяючи їм деформувати мембрани клітин органу. Адже у людей, які регулярно вживають в їжу продукти з великою кількістю консервантів, всіляких барвників і алкоголь, накопичується безмірну кількість таких радикалів. Запальні процеси в печінці та інших органах, інфекції, стрес, куріння і тривалий прийом деяких ліків, також можуть стати причиною утворення великої кількості вільних радикалів.

Силібінін, що міститься в розторопші, виявляється ефект, що відновлює пошкоджені на гепатоцити і ніжно стимулює утворення і виведення жовчі. Широко відомі протизапальні, спазмолгические і антисептичні властивості силибинина.

Бонус, розторопша в якості антиоксиданту ефективніше в 10 разів, ніж той же вітамін Е. Такого результату лікарські препарати на основі рослини розторопша, досягають за рахунок стимуляції, в печінці, глутатіону. Саме це цінна речовина створює антиоксидантний захист всередині організму.

Унікальні властивості препарату LiverPro від Santegra забезпечують захист і регенерацію клітин печінки. Бад є одним з найбільш затребуваних, завдяки чудодійному екстракту розторопші.

Основні дії ЛиверПро від Сантегры:

· Впорядковує всі процеси пов'язані з роботою печінки;

· Являє собою потужний гепатопротектор;

· Надає протизапальний ефект;

· До складу препарату входять антиоксиданти, які захищають клітини печінки від різних пошкоджень, які можуть принести вільні радикали;

· Необхідне доповнення в разі проходження курсу лікування (особливо якщо мова йде про антибіотиках і парацетамолу).

В якому випадку вам необхідний LiverPro:

· Якщо ви хочете захистити печінку від дії токсинів;

· Якщо у вас спостерігаються запальні процеси або дегенеративні зміни в печінці;

· Якщо ви приймаєте антибіотики або інші ліки, з тяжким побічним ефектом;

· Якщо робота клітин печінки порушена або у вас є інфекційне захворювання;

· У разі токсичного отруєння або медикаментозного ураження органу;

· Якщо мова йде про гепатиті, цирозі, гепатодистрофие;

· Якщо ви завзятий курець і зловживаєте алкоголем.

Ми рекомендуємо приймати ЛиверПро по 3 капсули 2 рази протягом дня, або по 1 таблетці 2 рази в день, в цілях профілактики. В упаковці міститься 90 капсул.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner