Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Ламінарії-морські помічники, з великим вмістом йоду.

Ламінарії-морські помічники, з великим вмістом йоду.

Про користь морської капусти, яка має наукову назву «ламінарія», сказано так багато, що навряд чи вона потребує первинному поданні і знайомстві. Салат з водоростей, насичене йодом і корисними мікроелементами обожнюють дорослі і діти. Однак, ламінарія-це не тільки корисна їжа, це ще й основа для створення лікарських препаратів. Раніше, в промислових і фармакологічних цілях, робили великі заготовки водорості. Колись такі процедури були частиною профілактики зобу, на державній основі. Ламінарії і користувалися як «колодязь» з якого можна качати йод, але пізніше були знайдені інші способи його виділення.

Існує 30 видів ламинарий, 3 з них можна знайти в південних морях,, інші ростуть в північній частині Землі. Спочатку, ламінарія являє собою велику морську водорость, у вигляді стрічки, яка може досягати розміру в 13 м. В медицині використовується слань водорості, для того, що б зробити заготовку, ламінарії виловлюють з 5 метрової глибини, спеціальної жердиною. Іноді, для лікарських цілей використовують і водорості викинуті на берег, але в таких слоевищах менше йоду.

Ламінарія містить :

· Йод;

· Високомолекулярні полісахариди;

· Аскорбінову кислоту;

· Вітаміни групи В, вітамін D;

· Білки;

· Макро і мікроелементи.

У ламинарий є властивість накопичувати йод і стронцій. У них, також, знайдено невелику кількість стерини.

Використання ламінарії можливо в різному вигляді і з різними цілями. Так, наприклад, водорость має відмінний проносний ефект. Потрапляючи в організм, препарати на основі ламінарії, набухають і викликають роздратування слизової оболонки. Солі йоду, якими наповнені такі препарати схиляють до того, що ліки має тиреоїдний та гіполіпідемічний ефект. Народна медицина, не рідко використовує корисні речовини ламінарії для лікування анемії, проблеми з шлунком і кишечником, зобі. Порошок цієї водорості вживають хворі недокрів'ям. З нього роблять всілякі зігріваючі компреси. Ті, хто страждає на атеросклероз, також відзначають користь від препаратів, що містяться ламінарії.

Лінійка продуктів від компанії Santegra, включає в себе препарат cla GP, який володіє дезінтоксикаційними властивостями, має загальнозміцнюючий ефект, знімає стрес і покращує травлення.

Норвиджен Норвезький Келп допомагає впоратися з нервовим напругу, покращує стан організму при ПМС, використовується при судомному синдромі.

Вам необхідний Бад Норвиджен від Сантегры, якщо у вас виявлено:

· Проблеми з щитовидною залізниці;

· Пухлина молочних залоз або статевих органів;

· ПМС;

· Ожиріння;

· Проблеми з імунітетом (апатія, млявість тощо);

· Атеросклероз;

· Проблеми зі структурою шкіри (низхая еластичність), ламкість нігтьової пластини і випадання волосся;

· Інтоксикація та нудота;

·       В период беременности (заболевания щитовидной железы, гипотериоз, эутиреоз, профилактика врождённого гипотирео­за, особенно в зонах зобной эндемии; тошнота беременных — по 1 т. 2 раза в день до прекращения тошноты, до 12 недель беременности; при невынашивание беременности и угрозе прерывания беременности по 1-2 т. 2 раза в день в сочетании с Wild Yam GP/Дикий Ямс — по 2 капс./день и Essential C-Curity/Эссеншиал Си-Кьюрити по 1 капс. 2 раза в день).

Мы рекомендуем принимать по одной таблетке в день.

Увага! В склад лікарського Бада Norwegian Kelp GP входить натуральний рослинний йод, в розмірі 100% денної норми.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner