Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Серцево-судинна система

. Серцево-судинна система
 

 

Серцево-судинна система

Одна з найважливіших систем для функціонування людського організму — серцево-судинна. Хвороби, пов'язані з порушенням її роботи, займають перші місця за кількістю життів. До цього списку входять такі захворювання, як-от:

  • аритмія, фібриляція,  інші хвороби серця, пов'язані з порушеннями ритму та провідності
  • ендокардит, перикардит, а також міокардит — запальні захворювання серця
  • всілякі вади, хвороби серця
  • артеріальна гіпертензія, більше відома як хвороба — гіпертонія, підвищений і знижений тиск

Підвищений і знижений тиск у наш час — досить поширене явище. З венозними порушеннями та порушеннями мозкового та периферичного поводження стикається кожен другий. Лікування цих хвороб — посиильне завдання для біологічно активних добавок — натуральних, ефективних, без побічних ефектів.

Ми пропонуємо групу натуральних препаратів без побічних ефектів, що сприятливо впливають на серцево-судинну систему (лікування, очищення, зміцнення, відновлення). Основні з цього списку: CardioPhytTM (Кардіо Фіт)Fish Oil GP(ФишОил),    CoQ10 (Коензим К'ю 10)

Ці формули насамперед зміцнюють і відновлюють судини, зміцнюють серцево-судинну систему, лікують загалом. Натуральні препарати позитивно відбиваються на увазі, працездатності, є антиоксидантами й навіть знижують холестерин.

Препарат, що лікує у разі хвороб венозної системи: Ginkgo Forte (Гінко Форте Джі Пі);    покращують пам'ять, зір, йде загальне омолодження організму завдяки антиоксидантам, як-от гінко-білоба, вітамінів А, С, Е.

Під час їхнього застосування, крім боротьби з конкретними важкими захворюваннями (порушення кровообігу, еластичності судин, підвищення та зниження тиску), відновлюється низка інших функцій. Відбувається лікування організму загалом.

 

Підвищений і знижений тиск в наш час - досить поширене явище. З венозними порушеннями і порушеннями мозкового і периферичного звернення стикається кожен другий. Лікування цих хвороб - посильне завдання для біологічно активних добавок - натуральних, ефективних, без побічних ефектів. Основні з цього списку: CardioPhyt ™ (Кардіо Фіт), Fish Oil GP (ФішОіл), CoQ10 (Коензим Кью 10) Натуральні препарати позитивно відбиваються на увазі, працездатності, є антиоксидантами і навіть знижують холестерин.

Наші натуральні препарати пройшли серйозні тести та дослідження, які показали їхню виняткову ефективність. Є всі документи, медичні сертифікати. Ви отримуєте не прострочену, підкріплену гарантією виробника продукцію від офіційного дилера. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner