Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Жінкам

 

 

Жіночий організм вирізняється низкою специфічних особливостей, пов'язаних насамперед із гормональною системою.

Оскільки  гормональний баланс жінки дуже чутливий до впливу зовнішніх чинників, його необхідно постійно підтримувати в нормі. Це дасть змогу уникнути не тільки перепадів настрою, нервозності, але й серйозних патологій.

Американська компанія Santegra, продукція якої відповідає загальним стандартам виробництва біодобавок, пропонує вітаміни для жінок, націлені на стабілізацію гормональної системи жіночого організму, нейтралізації ПМС:

 

Усі біодобавки в тій чи іншій мірі спрямовані на корекцію й нейтралізацію симптомів ПМС, а також таких явищ, як менопауза, запалення різного походження.

Однією з найпоширеніших жіночих проблем є нестабільний менструальний цикл, нормалізувати який можна за допомогою добавки MenoFix /Моно Фікс. Основним активним компонентом препарату є естроген, а точніше, естрогеноподібна речовина клопогону, що характеризується м'якою седативною та спазмолітичною дією.

На жаль, актуальними є лікування мастопатії, кісти, рак молочної залози. Для профілактики та нейтралізації цих захворювань рекомендована добавка ExPress Essentials/ЕксПрес Ісенціал, , яка є натуральним антиоксидантом, знижує ризик розвитку пухлин, нормалізує обмінні процеси та гормональний баланс, що сприяє виведенню токсинів.

До складу добавки входить унікальна формула з овочів сімейства хрестоколірних. Формула містить глюкозинолати, що відповідають за виведення токсинів із печінки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner