Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Опорно-руховий апарат, суглоби

Опорно-руховий апарат, суглоби
Неприємні чинники, вікові зміни провокують запальні процеси в опорно-руховому апараті, які призводять до розвитку таких хвороб: артрит, артроз, подагра, остеопороз, поліартрит. Уникнути цих захворювань можна, якщо регулярно навантажувати організм фізичними навантаженнями, уважно стежити за раціоном. Як профілактику та лікування захворювань суглобів рекомендується вживати препарати американського виробника Santegra, що складаються з натуральних інгредієнтів:

 

Активними компонентами препаратів  є концентрат молочного протеїну та кальцій, що підвищують рухливість суглобів. Також добавка покращує мікрофлору кишківника, посилює імунітет, нормалізує рівень холестерину в крові.  

Препарат Camosten/Камостин/Кальцій, , що складається з вітаміну D, кальцію, магнію та марганцю, зміцнює кісткові тканини, прискорює загоєння в разі переломів, є потужною профілактикою остеопорозу.

Burdock /Бурдок , активним компонентом якого є екстракт кореня лопуха, є ефективним під час лікування подагри, поліартриту, остеохондрозу, гальмує відкладення солей у суглобах.

У складі Glucosamine Forte/Глюкозамін Форте містяться глюкозамін і хондроїтин, які відновлюють суглоби та хрящі, покращують вироблення внутрішньосуглобової рідини.

Osteo Complex/Остео Комплекс, надає потужну зміцнювальну дію на кістки та суглоби, завдяки складу: вітамін С, кальцій, марганець, глюкозамін, екстракт смоли ладану, бромелайн.

Усі біодобавки Santegra сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner