Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Імуномодулятори, Антиоксиданти, Онкопротектори, Онкопротектори

Імуномодулятори, Антиоксиданти, Онкопротектори, Онкопротектори

Складно переоцінити значення імунної системи, адже вона є бар'єром на шляху шкідливих бактерій, мікробів, алергенів, підтримує організм в ідеальному стані. Дуже важливо підтримувати коректну роботу цієї системи, щоб уникнути небезпечних захворювань.

Добавка Una de Gato GP / Уно де Гато складається з екстракту кори ліани «котячий кіготь», яка має дуже потужну адаптогенну властивість, ефективно зміцнює імунітет. Також препарат знижує ризик виникнення пухлин, має противірусну, антибактеріальну дію, очищає організм.

Імуностимулятор Pau d'Arco GP/З дАркко,   , що складається з нафтохін і рутину, ефективно зміцнює імунну систему, має протигрибкову дію. Також у разі захворювання герпес лікування буде ефективнішим з Pau d'Arco GP/З дАрк.

У роботі імунної системи важливим чинником є тригліцериди, кількість яких необхідно постійно контролювати. Допоможе в цьому імуномодулятор Fish Oil GP/Фіш Оіл, який знижує кількість тригліцеридів, крім того, є джерелом поліненасичених жирних кислот.

Важливо зазначити, що препарати Santegra виробляються в повній відповідності стандартам GMP і TÜV.

Всі ми багато чули про існування антиоксидантів, і знаємо, що вони дуже корисні, але чому, точно сказати, не можемо.

Антиоксиданти необхідні для захисту організму від вільних радикалів, які утворюються внаслідок окисних процесів. Концентрація вільних радикалів підвищується з віком, а також як наслідок впливу негативних чинників: токсинів, радиації.

Для ліквідації та виведення вільних радикалів з організму необхідно приймати антиоксиданти: вітамін С, вітамін Е, бета-каротин, гінкго білоба, ресвератрол, коензим Q10.

Всі ці препарати є антиоксидантами, у кожного з яких є певні властивості.

Антиоксидант ExPress Essentials / ЕксПресс Ісеншс, крім потужного захисту організму від вільних радикалів, знижує ризик розвитку пухлин, активно виводить з організму токсини та продукти обміну.

Una de Gato GP /Уно де Гато, активним компонентом якого є кора котячого кігтя, створює потужний захист від вільних радикалів, сприяє детоксикації.

Усі домішки Santegra виготовлені з натуральної сировини, відповідають міжнародним стандартам якості.

Важливо зазначити, що всі добавки американської компанії Santegra відповідають міжнародним стандартам. 

Оскільки є чинники, що провокують розвиток пухлин, є й групи ризику, у яких відсоток виникнення онкозахворювань вищий.

Якщо ви підпадаєте під одну з груп ризику, вкрай рекомендується приймати препарати для профілактики розвитку новоутворень, онкопротектори.

Онкологія може бути переможена із застосуванням групи препаратів під загальною назвою антиоксиданти, до складу якої входить ExPress Essentials/ЕксПресс Ессеншиалс. Основним активним компонентом добавки є індол-3-карбінол, потужний антиоксидант, що покращує гормональний баланс, що забезпечує загальний детокс-ефект. 

Для посилення ефекту важливо приймати антиоксиданти, що захищають організм від вільних радикалів, наприклад, ShieldsUp TR/Шілдс Ап.

Усі препарати компанії Santegra відповідають світовим стандартам якості, зокрема GMP і TÜV. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner