Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Вітекс і клопогон на варті жіночого здоров'я.

Вітекс і клопогон на варті жіночого здоров'я.

Проблеми щодо жіночої статевої системи, на сьогоднішній день, питання вивчене не до кінця. Тим не менше, ряд труднощів, викликаний особливостями організму або ж зовнішніми подразниками, все ж піддається вирішенню. Препарат Менофикс від компанії Сантегра допомагає впорається з цілим комплексом хворобливих моментів, які часто зустрічаються у жінок різних вікових груп, а саме:

· Нормалізація секреції естрогенів;

· Нормалізація прогестерону;

· Проблеми з кровообігом в області органів малого тазу;

· Різноманітні запальні процеси;

· Проблеми з сексуальною активністю;

· Затримка статевого розвитку;.

· Нестача вітамінів, необхідних для нормальної життєдіяльності жінки;

· Зниження гемоглобіну в період маткових кровотеч.

До складу препарату входить вітекс-рослина, яке відоме людству ще з часів античності. У ті далекі часи, ще Гіппократ рекомендував подрібнювати листя витекса і подавати їх у комплексі з вином, породіллям, для запобігання ускладнень, щоб знизити крововтрати і для швидкого відторгнення плаценти.

Сьогодні, це дивовижне рослина росте в Південній Європі, Азії і Північній Африці, хоча зустріти його можна в самих різних куточках планети від Китаю до Ізраїлю, від Казахстану до Ірану. Доброчинної та цілющою вважається вся наземна частина витекса, крім самої деревини. Знахарі роблять заготовки з кори прутняк, листя, квіток і плодів рослини, залежно від періоду дозрівання. З витекса отримують чудове, по своїм властивостям, ефірна олія. Всі частини пахучого лікарської рослини містять алкалоїди, флавоноїди, дубильні речовини, кастицин і інші мікроелементи. Ефірні олії витекса багаті линоленом, цинеол, пиненом, сабиненом і органічними кислотами.

Екстракт рослини знижує рівень пролактину, який називають гормоном стресу. Крім цього, він регулює статеві гормони і гонадотропіни. Жінки, у яких, так би мовити «пустують і буянять гормони», ті кого переслідують тяготи клімаксу і пмс, часто не знаходять кращого помічника, ніж вітекс. Народні елители, в один голос стверджують, що він допомагає і тим, хто страждає безпліддям. Відомі випадки, коли чоловіки вживав і екстракт для запобігання статевого сім'явиверження, а жінки з його допомогою припиняли годувати грудьми. Ми впевнені, що такий ефект дається не всім, і скоріше залежить від особливостей організму, але ось те, що вітекс допомагає впоратися з безсонням, головними болями і неврозами, відомо абсолютно точно.

Ще один компонент Menofix від Santegra клопогон кистевидный - вечнозеленное багаторічна рослина, чиїм додому є Східна Америка. Не дивлячись на свій гіркий смак і не самий приємний запах, клопогон не замінимо для лікування кашлю, ревматизму і жіночих хвороб. Менструальний цикл приходить в норму, завдяки седативній дії, яке надає рослина. Клопотрол відмінно знімає біль від менструальних кровотеча і при менопаузі. Клопотрол містить сапоніни, флавоноїди, алколоилы, дубильні речовини, фенолкарбонові кислоти, поліпшують захисні якості імунітету.

Отже, ми рекомендуємо прийом Менофикс від Сантегра, якщо:

· У вас порушений менструальний цикл;

· Ви страждаєте передменструальним синдромом;

· У вас є ювенільні кровотечі;

· У вас почався клімакс;

· Ви хочете відновити гормональний баланс після прийому протизаплідних засобів, транквілізаторів або эстрогеносодержащих ліків.

Одна упаковка містить 60 таблеток, ми рекомендуємо приймати 1 таблетку 2 рази на день.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner