Кошик
227 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Зміцнюємо клітини головного мозку фосфоліпідами.

Зміцнюємо клітини головного мозку фосфоліпідами.

Надмірні навантаження і забруднена екологія встановлюють свої правила в сучасному світі. При таких умовах, підтримки організму в тонусі є першочерговим завданням, адже для того, щоб справлятися з щоденними життєвими питаннями потрібна ясна голова і здорове тіло. Фармацевтичний ринок, за останні роки, зробив крок далеко за межі наших очікувань. Аптеки, в достатку, пропонують препарати, що роблять максимально ефективний вплив на будь-який внутрішній орган і тілесну складову. Серед безлічі лікарських добавок, своєю органічною і функціональною структурою, виділився клас препаратів-фосфоліпідів. Правильне назва ліків «ессенціальні фоссфолипиды», пов'язано з тим, що, крім іншого, воно містить у собі, поліненасичені жирні кислоти. Інший термін, яким модно назвати фосфоліпіди-лецитин.

Фосфоліпіди не беруть участь у забезпеченні організму енергією, основне їх завдання-структурна. Це означає, що від них залежить якість роботи клітин. Так як наші клітини постійно обмінюються різними речовинами з навколишнім середовищем їм властива не яка ступінь пластичності. Через зовнішню мембрану клітини, в наше тіло потрапляють поживні речовини, гормони і вітаміни, так і виходять токсини і інші продукти життєдіяльності. Якщо ця пластичність порушується, ми маємо справу з порушенням всього процесу транспортування речовин. Шкідливі звички є у кожного, і для декого питання надлишку холестерин стає справжньою проблемою. В разі взаємодії з клітинами, холестерин і жирні кислоти ущільнюють клітку. Володіючи властивостями ненасичених жирних кислоти, Фосфоліпіди стають порятунком для клітини, підвищуючи її властивості плинності і чутливість її оболонки.

Особливо важливо стежити за кількістю фосфоліпідів у клітинах мозку, так як без них блокується функцію збудливості і передачі нервових імпульсів. Своєчасно заповнення нестачі фосфоліпідів покращує роботу мовлення, моторику, і взаємодія нервових закінчень.

Спеціально для вас, компанія Сантегра, випустила препарат Lecithin (Santegra), який містить повноцінний набір фосфоліпідів.

Препарат Лецитин, з успіхом застосовують для:

· Профілактики тромбоутворення;

· Регенерації мієлінових волокон, у випадку якщо ви маєте справу з розсіяним склерозом;

· Поліпшення обміну речовин в клітинах мозку;

· Зниження холестерину;

Ми рекомендуємо придбати Лецитин, від компанії «Сантегра»- провідного виробника Бадів, у разі:

· Появи вегетосудинної дистонії;

· Якщо ви відчуваєте проблеми з нервовою збудливістю;

· Якщо ви регулярно піддаєтеся фізичної та розумової перевтоми;

· При гіповітамінозу (фосфоліпіди допомагають засвоювати вітаміни А, Е, Д і К).

· Якщо у вас виявили інфекційне ураження нервової системи;

· Підвищеного холестерину;

· Розсіяного склерозу;

· Якщо у вас виявлені захворювання печінки (гепатоз, гепатодистрофія);

· Уникнення виникнення жовчнокам'яної хвороби;

· Діскензії жовчовивідних шляхів за гіпотонічним типом;

· Проблеми гармонійного розвитку дітей та профілактики старіння;

· Якщо ви стурбовані боротьбою з курінням, алкогольною залежністю та іншими шкідливими звичками.

Вам знадобиться одна таблетка, 3 рази в день під час їжі. Про консультацій тест з лікарем щодо кількості препарату, який необхідний вашому організму і його засвоюваності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner