Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Пробіотики, Лактоби Комплекс

Пробіотики, Лактоби Комплекс

Пробіотики давно стали рекламою кошти від безлічі проблем, але чи так це насправді? Відомо, що мікрофлора кишечника будь-якого живого організму є досить уразливою. Крім наявності в ній корисних бактерій, кишечник здорової людини, не кажучи вже про тих, хто має проблеми зі здоров'ям, наповнений поганими мікроорганізмами. Постійна боротьба цих сил, не рідко, викликає агресивну поведінку, яке нами відчувається як дискомфорт і болі. Однак, якщо постаратися заздалегідь забезпечити правильне функціонування мікробно-тканинного комплексу, можна уникнути несприятливих наслідків. Для этого нужно обеспечить условия, при которых патогенные бактерии не будут иметь возможность произрастать, а положительные микробы, напротив, смогут поглощать питательные вещества и множиться. Проще говоря, всё очень похоже на нашу с вами среду обитания, лозунгом которой часто является « выживет тот, кто сможет». Микрофлора кишечника образуется ещё при рождении и сохраняется на всю жизнь, а потому, особенно важно поддерживать её, в течение всей жизни. В частности, остро поставлен этот вопрос в кругу пожилых и больных людей. За останні роки досягнення у галузі медицини дозволили не тільки підтримувати себе у формі, але і вилікуватися від великої кількості захворювань, що призвело до збільшення тривалості життя. Яке це має відношення до розгляду питання «пробіотиків»? Відповідь досить проста. Пробіотичні бактерії-це необхідний засіб для профілактики різних хвороб, так як захворювання виникають унаслідок запальних процесів в організмі. А спалахи запалення викликані поганими бактеріями, які потрапили в наш організм, або утворилися в ньому. Ученим поки не вдалося дізнатися, поєднання яких бактерій представлених одним пробіотиком робить настільки дивовижний ефект, але той факт, що результат очевидний не викликає питань. Особлива користь від застосування додаткового комплексу пробіотиків, простежується в умовах прийому антибіотиків.

ЛактоБи Пробіотик Комплекс від Сантегра містить бактерії Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacilus easel,Lactobacilus rhamnosus. Поєднання цих «добрих бактерій» достатньо для істотного пригнічення росту патогенних бактерій, нормалізації травлення, підтримання кишкової мікрофлори, зміцнення імунітету і багато іншого. Бонусом можна виділити Fibersol 2, який також є в Баді. Він являє собою дієтичну клітковину, яка служить їжею для хороших бактерій. Регулярно «підгодовуючи» такі бактерії, ви забезпечите швидкий приріст, що негайно проявить себе. Першою ознакою можна вважати нормалізацію випорожнення кишечника, мало, що атккая проста річ є профілактикою виникнення безлічі недуг.

Основні функції LactoBi Complex від Santegra:

· Нормалізація мікрофлори;

· Поліпшення обміну речовин і травлення;

· Підтримання імунітету;

· Нормалізація роботи кишечника;

· Поліпшення стану шкіри.

Вам слід придбати засіб, якщо у вас трапився;

· Дисбактеріоз;

· Вагінальний дисбіоз;

· Аллергоз;

· Запор;

· Розлад;

· Пошкодження слизової кишечника;

· У випадку якщо ви проходите тривалу лікарську терапію.

Для дітей і дорослих рекомендується вживати відповідно; 1 рік-0,25 пакетика;1-4 роки-0,33 пак; 4-7 років-0,5 пак. і з 7 років-1 пакетик. Рекомендується вживати з молоком або водою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner