Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Чистимо мікрофлору кишечника.

Чистимо мікрофлору кишечника.

Зараз, більшість з нас не замислюються про поняття «мікрофлори людини», а між тим, наш організм не просто наповнений бактеріями, він несе в собі–мікробіом. І якщо мікробіом можна назвати великою екосистемою, то наше тіло пресыщено численними мікроорганізмами, які буквально «живуть своїм окремим життям». Так, наприклад, бактерії здатні реагувати не тільки на внутрішнє середовище, але і на те, що відбувається у зовнішньому світі. Унікальна будова нашого організму дозволяє кожному з нас володіти індивідуальним набором микробиомов. І чи варто говорити про те, що цей набір не завжди є вдалим. Щоденне вживання їжі, забруднена екологічне середовище та багато іншого сприяють забрудненню мікрофлори нашого кишечника. Для того, щоб усунути загрозу засмічення мікрофлори, необхідно підтримувати організм вітамінним комплексом. Ідеальним рішенням стане прийом препарату L. Acidophilus від компанії Santegra.

Продукт компанії Сантегра Л. Ацидофілус – це комплекс корисних бактерій, які необхідні для підтримки гармонійної роботи кишечника. Ацидофілус – це різновид пробіотиків, тобто «хороших» бактерій, що населяють наш організм. Не секрет, що ми самі в змозі продукувати ці бактерії, однак цього недостатньо для підтримання здоров'я і боротьби з «недружніми» мікроорганізмами. Перебуваючи в організмі, ацидофілус допомагають перетравлювати їжу і пригнічувати ріст патогенів. Дивовижний ефект від застосування препаратів з ацидофилусом помічений любителями молочних продуктів. Пробіотик допомагає розщепити лактозу, тим самим, збільшивши позитивний ефект від споживання молочних продуктів, крім того він позбавляє від відчуття «важкості» в шлунку. З Бадом Ацидофілус, також, будуть краще засвоюватися кальцій, залізо і білки. Однак на цьому корисні властивості препарату від Сантегра не закінчуються. Всім поціновувачам застілля і гурманам, тим, хто любить щільно і смачно поїсти відомо які труднощі приходять після отримання задоволення від їжі. Для того, щоб уникнути неприємних моментів, пов'язаних з газоутворенням, неприємним запахом з рота і дискомфорту, краще мати під рукою пробіотик від Сантегра. Ацидофілус добре поєднується з бадом, який випускає компанія Сантегра - FortiFi, в комплексі вони створюють сприятливу середовище для проживання лактобактерій.

Основні властивості L. Acidophilus:

· Нормалізація процесів мікрофлори кишечника, витіснення патогенних мікроорганізмів;

· Поліпшення травних функцій і обміну речовин;

· Зменшення алергічних реакцій;

· Поліпшення імунної функції організму;

· Профілактика запору і проносу;

· Усунення неприємного запаху з ротової порожнини.

Вам необхідний L. Acidophilus від Santegra у разі:

  • Всіляких дисбактеріозів;
  • Незбалансованої дієти;
  • Розлади кишечника;
  • Газоутворення;
  • Проблем з імунітетом;
  • Непереносимості лактози;
  • Гіповітамінозу;
  • Поганого запаху з рота;
  • Для послаблення негативного впливу інших препаратів.

Відмовтеся від прийому Л. Ацидофілус, якщо ви впевнені в тому, що даний компонент є нестерпним для вашого організму. У разі відсутності проблем з засвоюваністю пробіотика, застосовуйте Бад по 1 капсулі в день, зі склянкою води. При правильному прийомі препарату однієї упаковки вистачить на 2 місяці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner