Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Гінко Білоба і серцево-судинна система

Гінко Білоба і серцево-судинна система

Мозок - один з найважливіших органів нашого тіла, без якого наше існування було б не можливим. В епоху розвитку технологій і удосконалення знань, тривоги і надмірні навантаження, на жаль, стали нормою нашого життя. Для того, щоб убезпечити організм, під час процесів вимагають активної розумової діяльності і підтримати баланс всіх компонентів, необхідна додаткова допомога. Компанія Сантегра випустила лікарських препарат Ginkgo Forte GP, який впливає на мозковий і периферичний кровообіг, тим самим стимулюючи наші розумові здібності.

Гінкго Форте містить екстракт дерева Гінкго Білоба і рослини Готу Кола, які не зустрічаються на наших широтах.

Гінкго Білоба, виявлений в Азії, вважається єдиним вижив в своїй групі Ginkgophyta. Цей могутній гігант, що отримала прізвисько «дівоче дерево» досягає висоти до 20-35 м, а в деяких регіонах Китаю, модно побачити рослини заввишки 50 м. Відомо, що дерево існує за Землі близько 300 млн років, а його цілющі властивості навчилися використовувати 5 тисяч років тому. За це, біолог Чарльз Дарвін називав Гінкго «живим викопним». За всю свою історію, Гінкго виконала величезний шлях, спочатку з'явившись у Європі, воно, на якийсь час зникла з-за тривалих холодів, які прийшли разом з льодовиковий період. Однак, в 1712 році ботанік Е. Кемпфер виявив його на території Японії і доставив рослина на його Батьківщину. Більш копітка робота над дослідженням дерева показала, що віялове листя Гінкго містять безліч корисних активних інгредієнтів. Відомо, що сама рослина має високу ступінь стійкості до всіляких бактерій, вірусів, комах. Це дало поштовх до виявлення його антиоксидантних властивостей. Чимало відомо і про його здатність боротися з порушеннями мозкового кровообігу. Екстракт рослини розширює кровоносні судини, поліпшує діяльність головного мозку, збільшує надходження глюкози і кисню до мозку. Це означає, що ліки особливо корисно тим, хто має проблеми з пам'яттю, запамороченнями і шумом у вухах.

Готу Кола - рослина іменоване «джерелом життя» бере свій початок у Китаї. Місцеве населення складає легенди про цілющу Готу Кола, згідно з однією з них, знахарі, які вживали це рослина, що жили близько 200 років. Складно сказати, наскільки правдоподібні ці історії, однак той факт, що Гота Кола, використовувався для лікування захворювань, загоєння ран і зміцнення пам'яті, не викликає питань. Якщо для Індії та Китаю було характерно таке застосування Готу Кола, то вчені більш розвинених країн США і Європи, пішли далі. Сьогодні, вони з успіхом застосовують Готу Кола для лікування варикозного розширення вен, а також хронічної венозної недостатності. Його екстракт додають в мазі від псоріазу та мазі, покликані загоювати рани. Завдяки чудотворним впливу на властивості пам'яті і мозкову активність, Готу Кола знайшло своїх «фанів» і серед людей, які регулярно відчувають розумові навантаження.

Препарат Ginkgo Forte GP от Сантегры – это комплекс лекарственных Бадов, в которые входят наиболее эффективные компоненты обоих растений.  Одна упаковка содержит 60 капсул, которые при регулярно употреблении решают неограниченный ряд вопросов, связанных с умственной деятельность.  Гинкго Форте:

·        Улучшают мозговое и периферическое кровообращение;

·        Укрепляют сердечно – сосудистую систему;

·        Защищают от опасности появления венозных и артериальных тромбов;

·        Улучшают зрение;

·        Благотворное влияют на память и функцию концентрации внимания;

· Покращують еластичність і зміцнюють судинну стінку;

· Відомий як потужний антиоксидант.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner