Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Глюкозамін і його користь у нашому житті

Глюкозамін і його користь у нашому житті

Кому з нас не доводилося стикатися з питанням м'язової болю? Розтягнення зв'язок, пошкодження суглобів, біль від накопичених солей - все це трапляється хоч раз в житті, з кожним. І як прийнято в таких випадках, отримавши травму, ми мчимо в аптеку і скуповуємо всілякі мазі. Але тепер цього робити не треба, достатньо мати в запасі, новий препарат компанії Сантегра Глюкозамін Форте.

Глюкозамін – це аминосахарид, який у природі міститься в раковинах молюсків. Цей активний компонент зустрічається в кістках тварин, кістковому мозку і в декількох видах грибів. Для того, щоб діяти за глюкозамін у Бад його видобувають шляхом гідролізу зовнішніх скелетів ракоподібних. В організмі людини він виробляється природним чином і бере участь на всіх етапах відтворення сполучних тканин. Для хрящів і зв'язкового апарату він є основним будівельний елементом. Глюкозамін знаходиться безпосередньо в клітинах і допомагає зв'язувати їх між собою, а також зміцнює.

Глюкозамін бере участь в освіті і подальшому функціонуванні:

· Хрящів;

· Сухожиль;

· Зв'язок;

· Синовіальної рідини;

· М'язів;

· Шкіри;

· Кісток;

· Нігтів і волосся;

· Клапанів серця;

· Кровоносних судин.

Крім іншого, глюкозамін активно застосовується для захисту імунітету (інтерферон і імуноглобулін), він необхідний для синтезу гормонів і т д. Дослідження також виявили величезну користь від застосування глюкозаміну для лікування травм, отриманих під час занять важкими видами спорту (перевантаження суглобів, мікро травма тиранія зв'язок і сухожиль). Легка атлетика завдає не менше клопоту, так багато спортсмени скаржаться на біль в колінних суглобах. Глюкозамін, в таких ситуаціях, виявляється просто чудодійним зіллям.

Ознаки збій у роботі суглобів:

· Хрускіт;

· Крепітація;

· Малорухомість;

· Болі.

Для нормалізації, відновлення і профілактики діяльності суглобів, глюкозамін радять поєднувати з хондроитином.

Хондроітин сульфат-це білий порошок (мукополісахарид), який бере участь у побудові основної складової хрящової і кісткової тканини. Він покликаний стимулювати Глюкозамін, що в кінцевому результаті, допомагає зберегти структуру і функції хряща, зупинити процеси руйнування тканини і поліпшити обмін кальцію і фосфору в організмі.

Акулячий хрящ - еластична кісткова тканина, отримана із спини акули здавна відома своїм лікувальним ефектом. Найчастіше її застосовують для лікування суглобів, особливо корисно використовувати мазі на основі акулячого хряща після операцій на опорно-руховому апараті.

Диявольський кіготь - трав'яниста рослина з Південної Африки. Плоди дьяаольского кігтя містять цілий комплекс біологічно активних речовин: іридоїди, кальцій, цинк, селен, флавоноїди і магнезит. Стародавні цілителі створювали маски і настої для лікування шлунка, печінки, нирок, суглобів, всіляких травм і лихоманки. Рослина виявилося особливо корисним при вирішенні питання артритних і ревматичних болів.

Препарат Глюкозамін Форте (Santegra) включає в себе весь перерахований комплекс, а тому є відмінним протизапальну та аналгетичну засобом. Глюкозамін Форте сприяє синтезу колагену і стимулює вироблення синовіальної рідини в суглобах. Завдяки йому здійснюється якісне харчування хрящової тканини.

 

Сприяє синтезу колагену, стимулює вироблення синовіальної рідини в суглобах, сприяє поліпшенню живлення хрящової тканини.

Основні дії Glucosamine Forte:

· Відновлює хрящову поверхню суглобів;

· Активно виробляє внутрішньосуглобову рідина;

· Виводить солі і зміцнює зв'язки;

· Покращує функцію кровообігу і живлення м'язових тканин;

· Сприяє поліпшенню роботи слизової шлунка.

Вам необхідний Глюкозамін Форте від Сантегра, якщо у вас спостерігається:

· Артрит;

· Знижена рухливість суглобів;

· Розтягнення;

· Запальні процеси в області суглобів, солі, дегенеративні порушення;

· Якщо ви регулярно займаєтеся діяльністю, пов'язаною з фізичними навантаженнями і для профілактики травм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner