Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Найсильніший антиоксидант Коензим Кью 10 для захисту вашого організму.

Найсильніший антиоксидант Коензим Кью 10 для захисту вашого організму.

 Не секрет, що забруднення навколишнього середовища, УФ - випромінювання, куріння згубно впливають на наш організм, знищуючи і руйнуючи ідеальну структуру його клітин. У боротьбі з агресивною поведінкою вільних радикалів, які можуть пошкоджувати клітини нашого тіла просто необхідні антиоксиданти. Основна функція цієї молекули - здатність протистояти виникнення і протікання небезпечних для людини ланцюгових реакцій. Порушення роботи ДНК, наприклад, може призвести до прискорення старіння шкіри та прискорити розвиток хвороб. Так як щоденне надходження антиоксидантів відіграє величезну роль, компанія Сантегра розробила лінійку препаратів, які потрібні для посилення природного захисту організму. Найсильніші антиоксиданти Коензим Кью 10 не тільки допоможуть зберегти цілісність ДНК і білки клітин, але і допоможуть відновити організм після важких фізичних навантажень.

         Коензим Кью 10(CoQ10)- це вітаміноподібна речовина, невелику кількість якого присутній у кожній клітині організму. Головна відмінність даної речовини безпосередньо від вітамінів, полягає в тому, що його дефіцит не викликає патологічних змін. У світі науки Коензим Кью 10 також відомий як Кофермент або убіхінон. Це єдиний жиророзчинний антиоксидант, який бездоганно генерує енергію в клітинах нашого організму. На сьогоднішній день кофермент випускається у вигляді кристалів жовто-оранжевого відтінку, позбавлених смакових властивостей та запаху. Капсули практично не розчиняються у воді, але можуть розкладатися або змінювати забарвлення на світлі. І не дивлячись на те, що ми можемо отримувати з їжі (жирні сорти риби і м'яса, печінка, хліб, рис, яйця, зелень), найбільш ефективним є прийом Коензиму Кью 10 у вигляді таблеток.

Найбільш важливий прийом препарату для людей із захворюваннями серцево-судинної системи:

 • Ішемічна хвороба серця;
 • Міокардити;
 • Міокардіодистрофії;
 • Порушення ритму серця;
 • Пролапс мітрального клапана;
 • Гіпертонія.

Крім того, додатковий прийом Коензим Кью 10 необхідний тим, хто страждає:

 • Порушенням коронарного кровообігу;
 • Підвищеним рівнем артеріального тиску;
 • Погіршенням харчування серцевого м'яза;
 • М'язовою слабкістю;
 • Порушенням обміну речовин;
 • Всілякими тромбообразованиями;
 • Трофічними виразками;
 • Зниженням імунітету;
 • Хворобою печінки;
 • Зниженою еластичної шкіри.

Нормальний рівень кофермена для дорослої людини становить близько 1 мг/мл Терапевтичний ефект у даному випадку можна спостерігати тільки при додатковому прийомі препарату (не менше 100 мг/день). Це допоможе підняти рівень Коензиму Кью 10 ще на одну позначку. Форма випуску Бада Сантегра - 2 блістери по 15 капсул, при цьому в день достатньо з'їсти 1 капсулу, запиваючи склянкою води. Найкраще робити це під час звичайного прийому їжі.

Варто також відзначити безсумнівну користь препарату компанії Santegra для здорового організму. Особливі компоненти CoQ10 допоможуть зберегти молодість і назавжди позбавлять від головного болю. Багато спортсмени відзначають, що фізичні та розумові навантаження набагато легше переносити, коли під рукою є Коензим Кью 10. Та й шанувальники здорового способу життя не раз помічали його благотворний вплив на процеси порушення обміну речовин. Варто згадати про те, що фахівці рекомендують не припиняти прийом препарату, якщо ваш організм уражений інфекційним захворюванням, так кофермент лише посилить ефект відновлення організму, отриманий від інших ліків.

Отже, ми з'ясували, що Коензим Кью 10 сприяє зміцненню мембран, є чудовим джерелом живлення для серцевого м'яза і відмінно захищає наше тіло, незалежно від того чи ми у тренажерному залі або страждаємо синдромом хронічної втоми. Однак, діабетикам, а також тим, хто приймає препарати для зниження холестерину, краще проконсультуватися з лікарем відносно прийому коферменту. Це також стосується вагітних жінок та дітей до 10 років. Для всіх інших цей Бад не інакше як неймовірно цінна знахідка.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner