Кошик
227 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Хлорофіл – «зелена кров» на варті вашого імунітету.

Хлорофіл – «зелена кров» на варті вашого імунітету.

Темп розвитку сучасного суспільства нерідко змушує задуматися про зміцнення імунної системи організму. У щоденній гонці і метушні, ми не помічаємо дрібних пошкоджень, які, між тим, можуть зіграти важливу роль у нашого подальшого життя. Яким би міцним і цілісним не було людське тіло, не варто забувати про те, що сучасне екологічне становище диктує жорсткі правила життя, першим з яких є регулярна профілактика і усунення проблем пов'язаних зі здоров'ям.

Хлорофіл Форте, випущений компанією Сантегра, надає широкий спектр можливостей по зміцненню організму. Препарат використовують при гіповітамінозі, алергічних реакціях, всіляких проблем слизової оболонки ротової порожнини і запаленнях шкірних покривів. Одна капсула Бада містить 50 мг мідно-натрієвого хлорофіліну. Це наукова назва зеленого пігменту рослин, необхідного для здійснення фотосинтезу. Для тих, хто давно розпрощався зі шкільною партою і не є представником професій пов'язаних з біологією, нагадаємо, що фотосинтез - це процес перетворення сонячної енергії в подібну, але хімічного напрямку, де відбувається циркуляція органічних речовин. Ще стародавні греки вважали, що натуральна природа цього продукту надає благотворний вплив на організм людини. «Зелена кров», ще одна народна назва хлорофілу, допомагала насичувати людський організм усім необхідним ще задовго до того, як був здобутий вогонь.

Схожа структура хлорофілу і гемоглобіну, який допомагає постачати організм киснем, дозволяє хлорофілу збільшувати рівень кисню. За допомогою цього рослинного компонента наші предки лікували захворювання крові, дезінфікували рани і, як не дивно, освіжали дихання. Застосовуючи препарат згідно з інструкцією ви позбудетеся від токсинів, які щодня просочуються в наше тіло Хлорофіл совершенно безопасен для организма, и способен оказывать несравненное антибактериальное действие. Здесь можно вспомнить о том, что таковых существует два вида: бактериостатическое – действие в ходе которого, замедляется рост и размножение микробов (при этом микроорганизмы остаются живыми, но не размножаются) и бактерицидное- действие, при котором бактерии гибнут. Для обеспечения вышеперечисленных процессов необходимо либо нарушить целостность клеточной мембраны, либо синтеза белка, либо подавить дыхательные процессы микробов. Хлорофилл Форте (Santegra) с успехом справится с поставленной задачей параллельно укрепив ваш иммунитет.

Также можно вспомнить о проблемах пищеварительного тракта, двенадцатиперстной кишки, желудка, горла. Хлорофиллин и сейчас помогает вылечить все недуги связанные с воспалением слизистой оболочки вышеперечисленных органов. Особенность Бада с содержанием медно-натриевого хлорофиллина, в том, что он способен повышать лактацию у кормящих матерей. Одна упаковка препарата содержит 90 капсул. Суточный дозировка- 1 капсула, которой вы можете дополнить прием пищи, но обязательно запить Бад стаканом воды. В цілях безпеки рекомендуємо зберігати препарат у недоступному для дітей місці, з температурою не більше 30 градусів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner