Кошик
227 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

У боротьбі за здоровий організм. Натуральний кальцій, камостен

У боротьбі за здоровий організм. Натуральний кальцій, камостен

Сьогодні мова піде про таких важливих складових нашого організму як кальцій, магній, марганець і вітамін Д. В комплексі ці елементи здатні зробити ваш імунітет міцним і захистити організм в умовах ослабленої екологічної середовища. А це, погодьтеся, дуже актуально для нашої сучасності. З турботою про ваше здоров'я, компанія Сантегра, випустила препарат Camosten, який містить весь перерахований вітамінний склад.

БАД, з високим вмістом кальцію буде корисний для профілактики рахіту і остеопорозу, у разі пошкодження кісток і наявності проблем з зубами (карієс). Відкритий ще в 1808 році англійським хіміком Хемфрі Деві, кальцій став незамінним помічником у боротьбі з ламкими нігтями. Стандартна добова доза кальцію, необхідна дорослій людині, становить 1000 мг і 1500мг дитині. Однак, для зміцнення кісткової тканини і зубів вам потрібно більшу кількість цього мікроелемента. У природі кальцій вважається п'ятим за поширеністю в земній корі. Удосталь міститься в осадових і гірських породах, це означає, що кальцій є у всьому звичному вапняку і граніті. Звичним явищем вважається бажання погризти крейда, яке знайоме багатьом, це обумовлено високим вмістом представленого в даному продукті, кальцію. А якщо говорити про звичних продуктах харчування, то найбільш багаті джерела цього корисного елемента: молочні продукти, брокколі, шпинат, капуста, ріпа, спаржа, боби, сочевиця, яєчні жовтки, інжир і горіхи. Лосось і сардини також не поступаються рослинній їжі за змістом кальцію, але найбільшу його кількість зустрічається в кунжуті. Варто сказати, що нормальному засвоєнню кальцію може перешкоджати вживання в їжу вуглеводів (солодощі, газовані напої і т д), так як вони здатні нейтралізувати соляну кислоту шлунка, а вона в свою чергу необхідна для ефективного розчинення елемента в організмі.

Щоб допомогти всмоктуванню кальцію, добре поєднувати його вживання з вітаміном D. Препарат Камостен, подбав про те, щоб вам не потрібно було збирати компоненти воєдино з різних джерел, доповнивши велику кількість кальцію високим вмістом «сонячного вітаміну». Саме під таким прізвиськом, всім нам з дитинства відомий своїми унікальними якостями, вітамін D. Його особливість полягає в тому, що продукувати вітамін можна не тільки їжі, але навіть з сонячного світла. Відкриття цього елемента датований 1922 роком. Саме в цей час, активно вивчалося питання лікування рахіту. Пацієнти з цією недугою мали порушення кісткового скелета, викликане нестачею кальцію і фосфору, які не бажали засвоюватися без вітаміну D. І питання треба сказати було вирішено, для профілактики захворювання, дітям призначали риб'ячий жир. В подальшому було встановлено, що вітаміни цієї групи синтезуються під дією сонячного світла. Ефективність вживання вітаміну D доведена всіма, хто раніше мав проблеми зі станом шкіри, порушенням сну, алергією. Препарат Camosten, збагачений вітаміном групи D3 (холекальциферол), який найчастіше зустрічається в молоці, риб'ячому жирі, вершковому маслі, грибах, злаках, яєчних жовтках, дріжджах. БАД забезпечує нормальний ріст і розвиток дитячого організму, і служить відмінною профілактикою рахіту.

Іншим важливим властивістю ліки є поліпшення передачі нервових імпульсів. Здійснювати цей процес допомагає наявність в препараті магнію. Якщо ви добре знайомі зі стресом і його емоційними проявами, такими як тривога, нервозність, відчуття пригніченості, дратівливість, отже, вашому організму не вистачає магнію. На фізичному рівні це може проявлятися у вигляді напруги в м'язах, судом, підвищеної стомлюваності. В організмі дорослої людини присутні всього 21-28 грамів магнію. Враховуючи той факт, що магній не синтезується в організмі, його надходження ззовні є життєво важливим. Магній є одним з найважливіших елементів, які беруть участь у формуванні білка. Його користь для налагодженої роботи нервової системи і м'язів незаперечна. Крім того, саме магній регулює цукор крові і тиск. Враховуючи, що в умовах індустріалізації, кількість магнію в вирощених фруктах і овочах, значно зменшилася, необхідно визнати потребу в додатковому вживанні елемента у вигляді вітамінних комплексів, таких як Камостен. Особенно, учитывая тот факт, что Бад дополнен марганцем, который в свою очередь, участвует в углеводном, жировом, белковом, витаминном, минеральном обмене веществ. Биологическая роль этого элемента также огромна. Марганец нужен и для работы мозга, и для улучшения репродуктивной функции, и для укрепления иммунитета. Он препятствует ожирению печени, помогает образованию эритроцитов и гемоглобина, а также стимулирует рост и восстановление мышечной и соединительной ткани, что немаловажно для процесса заживления ран.

Приймати Бад Камостен дуже просто: розчиніть вміст пакетика у склянці води і випийте. У добу достатньо випивати 1-2 пакетики з порошком.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner