Кошик
227 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Залізовмісні препарати на допомогу майбутній мамі

Залізовмісні препарати на допомогу майбутній мамі

Нестача заліза – проблема, яка захоплює широке коло населення нашої планети. За останніми даними, брак цього життєво важливого мікроелемента відчуває більше 60% людей у всьому світі. Функція заліза впливає величезна кількість проблем, таких як насичення організму киснем і підтримання клітинного дихання. Транспортування кисню в тканини нашого тіла є основним завданням заліза. Без цього компонента наша ендокринна система набуде слабку форму, а показники імунітету підуть на спад.

Незбалансоване харчування, захворювання кишечника, крововтрати, хвороби печінки – далеко не весь список проблем, при яких виникає нестача заліза. В боротьбі з дефіцитом цього мікроелемента, компанія Сантегра випустила препарат BoostIron, який відрізняється відсутністю токсичних компонентів і легкою засвоюваністю. Цей препарат допоможе вам при залізодефіцитній анемії. Визначити, що перед вами людина страждає даним захворюванням досить просто. У нього буде бліда шкіра, ламкі нігті і волосся, також ви можете помітити тріщини в області рота, на долонях і ступнях. Хворий анемією схильний до головного болю, частих застуд, сонливості і проблем з травленням. Це пов'язано з тим, що нестача компонента настільки величезна, що його негативний вплив на освіту крові суттєво знижує рівень гемоглобіну.

Сьогодні, придбання залізовмісних препаратів, важко назвати проблемою. Вони випускаються в самій різній формі: таблетках, сиропах, ін'єкціях. Однак перевага біологічно активних добавок, таких як Бост Айрон, незаперечно. Разом з необхідною кількістю заліза, ви отримуєте комплекс вітамінів. До складу цього препарату входять вітамін С і В 12, необхідні для гармонійного росту і розвитку організму. Бад BoostIron (Santegra) благотворно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, ви можете не переживати, що у вас виникне запор або діарея.

Окремо хотілося б висловитися про проблему залізо дефіциту у вагітних, в період лактації, в післяопераційний період. Залізо не тільки майбутній мамі необхідно, у зв'язку з тим, що вона виношує дитину, і її організм потребує додаткового джерела вітамінів та мікроелементів. У ньому катастрофічно потребує сам малюк, так як залізо відповідає за ріст і розвиток мозку дитини. В період вагітності, організм починає виробляти на 30-40 % більше крові, з причини того, що матці потрібна більша її кількість. У свою чергу, це говорить про те, що вміст заліза в тілі необхідно збільшити вдвічі. І якщо для забезпечення звичайної життєдіяльності потрібно хоча б 2 мг заліза на день, то в даний період цього явно буде недостатньо. Однак, одна таблетка Бост Айрон містить 10 мг заліза. Ви можете приймати по 1-2 таблетки в день, і ви самі переконаєтеся в тому, як покращиться ваш стан. Це особливо важливо на 20-24 тижні, так як в цей час завершується формування внутрішніх органів, тобто тепер, для підтримки правильної роботи організму потрібно набагато більше кисню та інших елементів. Що стосується періоду грудного вигодовування, то відразу можна відзначити величезні витрати гемоглобіну на вироблення молока. Відсутність належної кількості виллється в появу все тієї ж анемії. Варто відзначити, що, купуючи залізовмісний препарат нашої компанії, вагітна жінка, разом з тим отримує фолієву кислоту. Вона була спеціально додано, щоб забезпечити всім необхідним вас і вашого малюка. Необхідність прийому препарату в післяопераційний період пов'язана з втратою великої кількості крові і потребою відновити повноцінну роботу тіла, зміцнивши загальний стан.

Підводячи підсумки, зазначимо, що залізо необхідно для процесу кровотворення, обміну холестерину, реакцій відновлювального характеру, руйнування токсичного середовища, а також забезпечення нормальної роботи імунної системи і щитовидної залози. Особливо важливо вживання залізовмісних препаратів, таких як Бост Айрон, в період вагітності, лактації, при ослабленому організмі, у післяопераційний період, але статистика показує, що є сенс приймати таблетки і для профілактики.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner