Кошик
227 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Підвищення лактації з допомогою правильного харчування

Підвищення лактації з допомогою правильного харчування

Поживні речовини, в народі іменовані вітамінами і мінералами, обов'язково повинні бути присутніми, у потрібній кількості, в тілі кожної здорової людини. Ці елементи сприяють нормальному формуванню та подальшому функціонуванню всього організму. Завдяки вітамінам ми здатні протистояти будь-якої інфекції, а також забезпечити безперервний синтез жирів і білків. Деякі з мінеральних і вітамінних компонентів беруть участь у синтезі кров'яних клітин і гормонів. Вчені також змогли встановити важливу роль елементів для відтворення генетичного матеріалу і діяльності нервової системи. Незважаючи на величезний вміст вітамінів у рослинній і тваринній їжі, більшість з них краще засвоюється в разі їх прийому у формі лікарського препарату.

Незважаючи на різноспрямованість і достаток мікронутрієнтів представлених на сучасному ринку, найпопулярнішими з них залишаються вітаміни групи A, D, E, K (жиророзчинні) і C, B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12 (водорозчинні). Популярність останніх обумовлена їх здатністю накопичуватися в організмі в невеликому кол-ве.

Серед численних мінералів і вітамінів у формі лікарської добавки, варто виділити препарат Alfalfa (Альфальфа / Люцерна), який без сумнівів, також, буде цікавий особливої клітинці споживачів. Мова йде про жінок, які здивовані підвищення лактації, під час грудного вигодовування дитини. Це особливо важливо в перші дні життя малюка, так як саме в цей час закладається основа його імунітету, і як наслідку здоров'я всього організму.

Чого тільки не роблять турботливі матері в спробах підвищити жирність молока. У хід йдуть волоські горіхи, насіння соняшнику, молочні дієти, капуста упереміш з фруктами. Але якщо виявляється малоефективним навіть масаж з контрастним душем з попутно поглощаемым відваром шипшини, багато впадають у смуток. Так чи інакше, більшість перепробувавши «бабусині методи» вирушає в аптеку. Бад Альфальфа(Сантегра), який розшифровується як «прабатько їжі», не тільки насичує організм необхідними магнієм, фосфором, кальцієм, калієм і вітамінами A, D, K, але і сприяє виробленню ферментів, що відповідають за збільшення кількості молока в період лактації. А 8 протеолітичних ферментів, що входять до складу новітнього бада, допоможуть організму впоратися з розщепленням білків і очищенням від накопичених токсинів.

Хотілося б додати, що навіть якщо ви одна з тих, хто не схильний довіряти продукції такого плану, варто спробувати поєднати прийом препарату з вправами для грудей. Напевно результат вас і порадує і здивує. Дати шанс самому собі також має сенс тим, хто страждає гіповітамінозом, виразкою, хворобами суглобів, затримкою розвитку, енурезом, анемією, гипогалактией, карієсом і людям з проблемною шкірою. Відмовитися від виключної можливості, варто лише у випадку індивідуальної непереносимості компонентів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner