Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Підсилюємо захист організму за допомогою Гемалон / Gemalon™ 500

Підсилюємо захист організму за допомогою Гемалон / Gemalon™ 500

Негативні фактори навколишнього середовища, що постійно погіршується екологія підривають стан нашого організму, зокрема, імунну систему. Тому все частіше люди задаються питанням «Як зміцнити імунітет?».

Одним з найбільш дієвих способів є регулярний прийом такої речовини як імуноглобулін, який активізує роботу імунної системи.

Компанія «Сантегра» пропонує унікальний препарат Гемалон / Gemalon, активним компонентом якого є імуноглобулін, а також інші иммунопротеины, яких потребує виснажена імунна система.

Активні компоненти препарату «Гемалон» отримані із сироватки корів. Тварини вигодовується в умовах, максимально сприяють зміцненню імунітету по відношенню до патогенних мікроорганізмів.

Ключовою особливістю «Гемалон» є зміст иммунопротеинов, аналогічних тим, які є в коров'ячому молозиві. При цьому в «Гемалоне» їх зміст перевищено у два з половиною рази. Важливою перевагою препарату є відсутність в ньому гормонів та антибіотиків, лактози і казеїну, що дозволяє застосовувати його для лікування людям з непереносимістю молочних продуктів.

Завдяки таким унікальним властивостям препарат можна застосовувати в наступних цілях:

· Підтримка і відновлення імунної системи;

· Реабілітація після операції;

· Загальне виснаження організму;

· Поліпшення мікрофлори кишечника;

· Захист від патогенних мікроорганізмів і пригнічення росту існуючих;

· Профілактика захворювань інфекційного походження;

· Інтенсивна регенерація тканин.

 

Особливо показаний прийом препарату при вагітності, оскільки імуноглобулін є дуже важливим компонентом, що допомагає захистити плід від негативного впливу навколишнього середовища.

Регулярний прийом імуноглобуліну дозволяє поліпшити стан кишечника, а також запобігти й ліквідувати запалення слизових оболонок.

Gemalon є ідеальним способом підвищити захисні функції організму, захистити себе від вірусів і бактерій. Оскільки до складу входять виключно натуральні компоненти, ризику для здоров'я немає ніякого.

Протипоказанням до прийому є індивідуальна непереносимість.

Схема прийому: протягом перших трьох днів по дві таблетки, 2-3 рази на день, далі по чотири таблетки на день. Слід розжовувати і запивати склянкою води.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner