Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Натуральний препарат тристоронньої дії

Натуральний препарат тристоронньої дії

Таке неприємне явище як випадання волосся, причини якого можуть бути дуже різними – починаючи від нестачі вітамінів і закінчуючи стресом – вимагає негайного лікування.

Найчастіше провокують випадання волосся причини, пов'язані з нестачею корисних речовин, мінералів і вітамінів. Тому так важливо своєчасно поповнювати організм поживними вітамінно-мінеральним комплексом.

Компанія «Сантегра» розробила унікальний природний препарат тристоронньої дії, заснований на дії активного компонента – кореня лопуха.

Ефект препарату «Бурдок» забезпечується за рахунок поповнення нестачі в організмі вітамінів і мінералів, які сприяють стимуляції росту волосся, живлять волосяні цибулини, оптимізують роботу сальних залоз. Також препарат «Бурдок» покращує стан паросткової зони нігтів, завдяки чому нігті стають міцними і красивими.

Важливо відзначити, що в препараті містяться гіркоти, поліпшують апетит, стимулюють виділення жовчі і ферментів шлунково-кишкового тракту. За рахунок цього дії препарату припиняється розлад кишечника, поліпшується його перистальтика і мікрофлора.

Відновлення мікрофлори можливо завдяки наявності в складі кореня лопуха клітковини, яка підтримує мікрофлору на належному рівні. До того ж, інулін, який також є в препараті «Бурдок» виділяє цукор, зв'язує і виводить з організму токсини.

Незайвим буде відзначити, що завдяки нормалізації травлення, виведенню токсинів з організму поліпшується і стан шкіри.

Сьогодні дуже багато людей страждають від такого неприємного явища як відкладення солей у суглобах, яке погіршує радість життя, з часом позбавляє наші суглоби рухливості. Оскільки препарат «Бурдок» виводить не тільки токсини, але і солі, його прийом настійно рекомендовано для того, щоб зробити відкладення солей у суглобах менш болючим, а з часом і зовсім вивести солі.

Дуже цінним компонентом кореня лопуха є поліфеноли і поліацетилен, які відрізняються дуже потужним антиоксидантним та антиканцерогенні ефектом, а також виступають в якості сильного антибактеріального засобу. Постійне поповнення організму цими сполуками дозволяє покращити стан імунної системи, провести профілактику онкозахворювань.

Клінічними дослідженнями доведено, що регулярний прийом препарату «Бурдок» за короткий час нормалізує травлення, покращує стан волосся і нігтів, шкіри.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner