Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Поверніть рухливість суглобів за допомогою самої природи

Поверніть рухливість суглобів за допомогою самої природи

Хвороби суглобів для сьогоднішнього людини є дуже актуальною проблемою, яка істотно погіршує якість і комфорт життя. Причин, за якими виникають хвороби суглобів, дуже багато: інфекційні, травматичні, спадкові, вікові.

Однак, найчастіше, якщо болять суглоби, нам хочеться скоріше позбутися від больових відчуттів, повернути рухливість суглобів, не заглиблюючись у етіологію хвороби.

Зазначимо, що лідером серед захворювань суглобів є остеоартроз, лікування якого слід починати якомога раніше, оскільки від цього залежить успішність результату. Дуже багатьом пацієнтам остеоартроз лікування на ранніх стадіях допомагає повернути рухливість суглобів, а значить, і початковий життєвий комфорт.

Не так давно на ринку України з'явився унікальний препарат американського виробництва «Arthromil (Артромил)», який містить особливі пептиди коров'ячого молока. Даний препарат дуже ефективний при різних хворобах суглобів, а також знімає неприємні відчуття, коли болять суглоби. З допомогою «Артромила» ви зможете повернути рухливість суглобів, побороти мучівшую вас хвороба.

До складу препарату «Артромил» входить унікальний молочний протеїн MicroLactin. Унікальність цього протеїну полягає в тому, що він містить біоактивні мікронутрієнти, які підтримують і поліпшують функції суглобів.

Однак, гідності протеїну не обмежуються тільки цим дією – клінічно доведено, що MicroLactin нормалізує рівень холестерину, знижує артеріальний тиск.

Прийом препарату «Артромил» рекомендований спортсменам, оскільки завдяки протеїну MicroLactin значно підвищується витривалість, скорочується час відновлення після навантажень.

Варто донести до вашої уваги, що унікальний гейнер MicroLactin містить антитіла, які нормалізують мікрофлору кишечника.

Протеїн виробляється з молока, отриманого від корів, випасаємих на природних пасовищах, без добавок, антибіотиків і гормонів росту.

Зазначимо, що добавка «Артромил» пройшла ретельне дослідження, зокрема, у рамках клінічних досліджень було перевірено близько 700 осіб. В ході документованого опитування в штаті Огайо було опитано понад 8000 споживачів. Опитування підтвердило високу якість і величезну користь препарату для здоров'я людини.

Згідно з дослідженнями, виявлено, що «Артромил» не надає жодних побічних ефектів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner