Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Як поліпшити зір

Як поліпшити зір

Гострий зір сприймається багатьма як даність, точно така ж як дихання, потовиділення або чхання. Але не всім пощастило мати бездоганну зір – для когось проблеми з очима почалися ще в ранньому дитинстві, а хтось зіткнувся з поганим зором у Вузі.

Так чи інакше, порушення в роботі очей мають кілька причин, основною серед яких є втома. Після напруженого робочого дня, проведеного за монітором або книгами, проектами, наші очі запалюються, червоніють, пересихають. Це всього лише зовнішні симптоми глибинних змін, які можуть спровокувати серйозні захворювання. Щоб зберегти зір, дуже важливо робити регулярні перерви в роботі.

Другою причиною проблем із зором є патології зорового нерва, що йде від очей до головного мозку. Причиною таких порушень можуть стати ураження головного мозку. Атрофія зорових центрів вимагає кваліфікованого лікування.

Шкідливі звички можуть погіршити зір, оскільки алкоголь, нікотин, наркотики і ведуть до поступової атрофії зорових нервів, погіршення кровопостачання сітківки.

Хронічні захворювання також можуть стати причиною порушення роботи очних яблук і зорових центрів.

Основним відповіддю на питання «як поліпшити зір» є – регулярне відвідування окуліста. Тільки таким способом ви зможете відслідковувати будь-які зміни в стані очного дна, сітківки, зорових нервів. Навіть якщо ви завжди хвалитесь 100% зором, раз на рік необхідно проходити обстеження у офтальмолога.

Також поліпшити зір можна з допомогою нехитрого вправи – пальминга. Необхідно побратим пальці рук в замок і прикрити очі внутрішньою стороною долонь. Долоні злегка стосуються носа, великі пальці лежать на скронево-виличної області. При цьому потрібно закрити очі, розслабитися.

Якщо вас цікавить, як поліпшити зір за допомогою натуральних препаратів, ми пропонуємо вітаміни для очей від компанії Santegra:

Vision Forte / Візіон Форте,

Ginkgo Forte GP/ Гінкго Форте / Гінко Білоба.

У біологічно активних добавках містяться всі вітаміни для очей і мінерали, необхідні для повноцінної роботи сітківки і зорових центрів: екстракти гінкго білоба і готу коли, вітамін А, вітамін С, вітамін е, цинк, лютеїн.

Комбінована дія вітамінів і мінералів дозволить поліпшити зір, запобігти розвитку захворювань очей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner