Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Очищення, очищення печінки - ефективно і безпечно !

Очищення, очищення печінки - ефективно і безпечно !

Печінка є фільтром, що виводить різні токсини, шлаки і просто шкідливі сполуки з організму. Якщо врахувати, що через одну хвилину печінка прокачує близько 1.5 літра крові, можна з упевненістю сказати, що вона відповідальна за повноцінну роботу всього організму.

Збої в роботі печінки призводять до таких неприємних наслідків, як загальне погіршення самопочуття, інтоксикація, в ускладнених випадках ми відчуваємо, що болить печінка. Ці прояви пов'язані як із засміченням печінки шлаками, так і з порушенням відтоку жовчі.

Відмінною профілактикою повноцінної роботи печінки є здоровий спосіб життя, відсутність шкідливих звичок, а також регулярне чищення печінки.

Одним з найпростіших способів очистити печінку і поліпшити її роботу є оливкове масло, що володіє сильним жовчогінним ефектом. Використовувати цей метод можна як для лікування, так і в цілях профілактики.

Суть методу полягає в тому, що кожен день на голодний шлунок потрібно випивати столову ложку оливкової олії. Наслідком цього є викид жовчі, розщеплення жирів, поліпшення перистальтики шлунково-кишкового тракту, інтенсивне виведення шлаків з печінки і жовчного міхура.

Краще всього використовувати масло холодного віджиму Extra Virgin. Іноді оливкове масло можна міняти на кедрову або лляне, які володіють аналогічним ефектом.

Чищення печінки проводитися з ранку, оскільки за ніч скупчується багато жовчі. Посилити жовчогінний ефект можна, якщо додати в масло сік половинки лимона.

Якщо у вас спостерігається інтоксикація, болить печінка, поліпшити її стан, очистити від токсинів, налагодити відтік жовчі допоможуть гепатопротектори виробництва Santegra:

LiverPro / Лівер Про,

Fish Oil GP(БАД) /Фіш Оіл,

ExPress Essentials/ Експрес Исеншлс.

Приймати гепатопротектори рекомендується тільки пацієнтам з порушеннями роботи печінки, але і людям, що піддаються впливу токсинів, хімічних та радіоактивних речовин.

Застосування гепатопротекторів, в поєднанні з регулярним прийомом оливкової олії, надає потужний відновлюючу дію, сприяє активному виведенню шлаків і токсинів.

Деякі Бади, приміром, ExPress Essentials, є антиоксиданти, що нейтралізують дію вільних радикалів.

Всі біодобавки складаються з натуральних компонентів, які не мають побічних ефектів і не справляють негативного впливу на організм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner