Кошик
232 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Киев, проспект победы 24, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Продукти, що містять кальцій

Продукти, що містять кальцій

Кальцій дуже важливий для повноцінної роботи нашого організму, адже саме він є основою кісткової тканини, зубів, волосся і нігтів. Крім того, що кальцій виконує функцію будівельного матеріалу опорної системи, він також бере участь в роботі серцевого м'яза, впливає на показники серцево-судинної системи.

Важливо знати, що кальцій є цінним компонентом в роботі центральної нервової і травної систем, зокрема, бере участь у засвоєнні цінних речовин із продуктів харчування.

Враховуючи ці знання, вірним буде твердження, що дефіцит кальцію призводить до підвищення крихкості кісток, ламкості нігтів, загального погіршення самопочуття, стає причиною виникнення таких хвороб як остеопороз, артрит.

Багато хто вважає, що артроз, остеопороз є супутниками старості, однак це омана. Артрит, як і артроз і остеопороз можуть виникати і у молодих людей. Тому, так важливо стежити за своїм раціоном і регулярно вживати молочні продукти, у надлишку містять кальцій.

Звичайно, бажано пити свіже домашнє молоко від перевіреної корови, оскільки все магазинне молоко виробляється з відновленого порошкового молока, в якому концентрація кальцію істотно знижена.

Якщо ви страждаєте лактозною непереносимістю, рекомендовано вживати кисломолочні продукти, які добре засвоюються, до того ж, поліпшують мікрофлору кишечника.

Відмінним рішенням для поповнення запасів кальцію в організмі, особливо, якщо немає можливості вживати домашнє молоко та сир, є біологічно активні добавки компанії Santegra:

Всі Бади містять кальцій в різних формах і концентрації, доповнений дією інших цінних компонентів.

Наприклад, добавка Arthromil містить дикальция фосфат, посилений дією молочного білка. Подібне поєднання забезпечує ефективне відкладення кальцію в зубах і кісткової тканини, а не в нирках. Молочний білок підвищує тонус м'язів, оптимізує роботу кишечника.

В добавці Camosten кальцій поєднується з вітаміном D, магнієм і марганцем. Подібна комбінація покращує засвоєння кальцію, регулює нервово-м'язову провідність.

Добавка Остео Complex є комбінацією кальцію, марганцю і вітаміну С, що сприяє поліпшенню синтезу колагену, необхідного компонента сполучної тканини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner