Кошик
169 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Обслуговуємо всю територію України!, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Печінка

 

Печінка є своєрідним фільтром, який очищає організм від токсинів і шкідливих речовин, тому про здоров'я і підтримці функцій цього органу слід дбати особливо ретельно. Тім більше, що печінка відповідальна і за процеси метаболізму. Якщо ви страждаєте від такого захворювання як холецистит, відчуваєте симптоми явища під назвою інтоксикація або ж у вас просто болить печінка, вибирайте добавку LiverPro / Лівер Про. Цей препарат є ключовим в чищенні печінки, завдяки потужному дії активного компонента комплексу з екстракту розторопші і фосфатидилхоліну.

 

Печінка є своєрідним фільтром, який очищає організм від токсинів і шкідливих речовин, тому про здоров'я і підтримці функцій цього органу слід дбати особливо ретельно. Тим більше, що печінка відповідальна і за процеси метаболізму.

Если вы страдаете от такого заболевания как холецистит, испытываете симптомы явления под названием интоксикация или же у вас просто болит печень, выбирайте добавку LiverPro / Ливер Про.

Этот препарат является ключевым в чистке печени, благодаря мощному действию активного компонента – комплекса из экстракта расторопши и фосфатидилхолина.

Комбинация этих веществ создает мощную защиту печени за счет антиоксидантов, которые входят в состав, оказывает противовоспалительное действие. Прием LiverPro / Ливер Про настоятельно рекомендован при лечении антибиотиками.

Мощную очистку организма обеспечивают активные компоненты: йод, экстракт цветов красного клевера, корень солодки, красной свеклы, корень сарсапарели, кора желтого дерева.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner