Кошик
169 відгуків
+380 (67) 888-73-97
+380 (66) 518-27-33
Обслуговуємо всю територію України!, Київ, Україна
САНТЕГРА.ІН.ЮА - ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ !

Серцево-судинна система

.
Серцево-судинна система Одна з найважливіших систем для функціонування людського організму - серцево-судинна. Хвороби, пов'пов'язані з порушенням її роботи займають перші місця за кількістю смертності. У цей список входять такі захворювання, як: аритмія, фібриляція, інші хвороби серця, пов'пов'язані з порушеннями ритму і провідності ендокардит, перикардит, а також міокардит - запальні захворювання серця всілякі вади, хвороби серця артеріальна гіпертензія, більше відома як хвороба - гіпертонія, підвищений і знижений тиск

 

Серцево-судинна система

Одна з найважливіших систем для функціонування людського організму - серцево-судинна. Хвороби, пов'язані з порушенням її роботи займають перші місця за кількістю смертності. У цей список входять такі захворювання, як:

  • аритмія, фібриляція,  інші хвороби серця, пов'язані з порушеннями ритму і провідності
  • ендокардит, перикардит, а також міокардит - запальні захворювання серця
  • всілякі вади, хвороби серця
  • артеріальна гіпертензія, більше відома як хвороба - гіпертонія, підвищений і знижений тиск

Підвищений і знижений тиск в наш час - досить поширене явище. З венозними порушеннями і порушеннями мозкового і периферичного звернення стикається кожен другий. Лікування цих хвороб - посильне завдання для біологічно активних добавок - натуральних, ефективних, без побічних ефектів.

Ми пропонуємо групу натуральних препаратів без побічних ефектів, благотворно впливають на серцево-судинну систему (лікування, очищення, зміцнення, відновлення). Основні з цього списку: CardioPhyt™ (Кардіо Фіт)  Fish Oil GP(ФишОил)    CoQ10 (Коензим Кью 10)

Дані формули в першу чергу зміцнюють і відновлюють судини, зміцнюють серцево-судинну систему, лікують в цілому. Натуральні препарати позитивно відображаються на увазі, працездатності, є антиоксидантами і навіть знижують холестерин.

Препарат, лікуючий при хворобах венозної системи : Ginkgo Forte (Гінкго Форте Джі Пі);    покращують пам'ять, зір, йде загальне омолодження організму за рахунок антиоксидантів, таких, як гінкго-білоба, вітамінів А, С, Тобто

При їх застосуванні, крім боротьби з конкретними серйозними захворюваннями (порушення кровообігу, еластичності судин, підвищення і пониження тиску), відновлюється ряд інших функцій. Відбувається лікування організму в цілому.

 

Підвищений і знижений тиск в наш час - досить поширене явище. З венозними порушеннями і порушеннями мозкового і периферичного звернення стикається кожен другий. Лікування цих хвороб - посильне завдання для біологічно активних добавок - натуральних, ефективних, без побічних ефектів. Основні з цього списку: CardioPhyt ™ (Кардіо Фіт), Fish Oil GP (ФішОіл), CoQ10 (Коензим Кью 10) Натуральні препарати позитивно відбиваються на увазі, працездатності, є антиоксидантами і навіть знижують холестерин.

Наши натуральные препараты прошли серьезные тесты и исследования, которые показали их исключительную эффективность. Имеются все документы, медицинские сертификаты. Вы получаете не просроченную, подкрепленную гарантиями производителя продукцию от официального дилера. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner